Kurz grafiky nielen pre grafikov!

Profesionálna prezentácia, výstižná reklama  na facebook alebo plagát. To všetko sú znalosti, ktoré využije nelen grafik! Prvý dojem je predovšetkým vizuálny a často najdôležitejší!

Potrebné nástroje

Software nainštalovaný pred začatím kurzu: Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator (od verzie CS6 a vyššie) plus MS Powerpoint.

Čím výkonnejší počítač tým lepšie aspoň Windows 8 – 10
2 GB RAM (8 GB ideálne).

Kto vedie kurz?

Som Pišta, 6 rokov grafik na voľnej nohe. Pracoval som pre firmu Adobe, STRABAG, Studio Moderna, Zlavadna, aktuálne pracujem najmä pre zahraničných klientov – IT firmy, reklamné agentúry z celého sveta. Vyštudoval som politológiu. 

Budeme tvoriť

Grafiku na sociálne siete

Profesionálnu prezentáciu

Produktový katalóg

eBook

Budeme tvoriť

Skutočné zadania – efektívne učenie

Všetky časti kurzu sú postavené na reálnych projektoch ktoré sa uskutočnili. Najlepšie sa tak naučíme riešiť reálne situácie a požiadavky konkrétnych zadaní.

Najbližší program kurzu

Social media design

  1. Komunikácia s klientom
  2. Pochopenie zadania
  3. Efektívne pracovné progredie a voľba nástrojov 
  4. Vypracovanie zadania v programe Adobe Indesign a Photoshop
Presentation design

Ďalší plán kurzu sa upresní priebežne

Long publications

Ďalší plán kurzu sa upresní priebežne

Sesion 4

Ďalší plán kurzu sa upresní priebežne

Pre koho?

Študentov so zameraním na grafický design, marketing a vizuálnu komunikáciu. Každého kto chce na sebe makať a získať zručnosti z praxe.

Zameranie kurzu:

Komplexné riešenie projektu od získanie klienta, naceňovanie projektu a komunikácie s klientom. Po grafické vypracovanie a doručenie zadania. Cez zvolenie správnych nástrojov, workflow, vyhľadanie vhodných materiálov na prácu.

Prihlásenie:

Počet je limitovaný na max 5 ľudí. Na prihlásenie na kurz je potrebné napísať na  [email protected] krátke info a motiváciu.

Cena:

3€/hodina